Bilişim Dünyası 21 ARALIK 2015 / 14:36

ÇözümPark Yazar Etkinliği gerçekleşti

2012 yılından beri gerçekleşen ÇözümPark Bilişim Portalı’nın düzenlediği, ÇözümPark Yazar Etkinliği 19 Aralık Cumartesi günü gerçekleşti.

Türkiye’deki bilişim sektörüne Türkçe kaynak sağlamak ve sektör çalışanlarını bir çatı altında toplamak amacı ile 2008 yılında kurulan ÇözümPark Bilişim Portalı’nın 2012 yılından beri sürdürdüğü Çözümpark Yazar Etkinliği’nin dördüncüsü, 19 Aralık Cumartesi günü Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleşti.

Sektörün yazarlarını ve üreticilerini tek bir çatı altında buluşturan etkinlikte, yazar ve ekip üyelerine 2015 yılında gösterdikleri katkılardan dolayı ödülleri dağıtıldı. 2015 yılı değerlendirilmesi sonucunda, Fatih Karaalioğlu, Gökhan Tatar, Rafet Selçuk Ayata, Rıza Şahan, Türker Ata, Uğur Burma, Vasvi Uysal ve Yusuf Öztürk’e ödülleri dağıtıldı.

Etkinliğe her sene ilginin daha çok arttığını belirten ÇözümPark Bilişim Portalı’nın kurucuları sözlerine şöyle devam etti: “ Etkinliğe alakanız için öncelikle siz değerli yazarlarımız, üreticilerimiz, sponsorlarımız, ekip arkadaşlarımız ve özel davetlilerimize teşekkür ederiz. 2015 yılında göstermiş olduğu katkılarından dolayı çok değerli yazar ve ekip üyelerimize ödüllerini verdik. Kendilerini bir kez daha tebrik ediyoruz.” 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN