Bilişim Dünyası 27 ŞUBAT 2016 / 13:42

CPM Yazılım’da hedef tüm Türkiye

Yüzde yüz yerli sermayeyle kurulan CPM Yazılım, farklı sektörlerden 500’ü aşkın müşteriden edindiği deneyimi Türkiye’nin dört bir yanına yaymak için çözüm ortakları arıyor. 2016 sonunda 20 ile ulaşmayı hedefleyen CPM Yazılım, 2017 sonunda tüm Türkiye’de yer almayı planlıyor. Hizmet ağını genişletmek için Türkiye’nin dört bir yanında çözüm ortakları arayan, “Yerli Yerinde Çözümler” sloganıyla yola çıkan CPM Yazılım, çözüm ortağı yapılanması ile satış sonrası müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmak istiyor. Halen Marmara, İç Anadolu, Ege, Doğu Anadolu’da 8 çözüm ortağı ve 10’dan fazla satış ortağı ile Türkiye genelinde hizmet veren CPM Yazılım, yeni yapılanmayla 2016 sonunda 20 ilde,  2017 sonuna kadar ise Türkiye’nin tüm bölgelerinde çözüm ve satış ortağı yapılanmasını tamamlamayı hedefliyor. CPM Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Recep Palamut, çalışmaları ile ilgili şu bilgileri verdi:
“Hedefimiz Türk sanayisine hizmet etmek, yerli yazılımın ve Türk yazılımcılarının farkını ortaya koymak. Kurumsal yapımızı geliştirmek için yaptığımız yatırımlar, özellikle 2016 yılında hız kazanacak. Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerimize daha yakın olabilmek için bir atılım başlattık. “Çözüm Ortağı” ağımızı genişleterek müşterilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz.” 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN