Bilişim Dünyası 22 OCAK 2014 / 16:08

CredoWork Türkiye pazarına giriyor

SafeNet Inc. ile temsilcilik anlaşması imzalayan CredoWork bilgi güvenliği ve veri koruma yazılım ve donanım ürünlerini Türkiye pazarına sunmaya hazırlanıyor.

Cardtek Group şirketlerinden CredoWork, SafeNet Inc. ile işbirliği yaptı. CredoWork bundan sonra SafeNet’in donanım ve yazılım ürünlerinin temsilciliğini yapacak. Bankacılık-finans sektörüne sunduğu güvenlik çözümlerini yaptığı yeni işbirlikleri ile güçlendiren CredoWork aynı zamanda kuruluşlara satış sonrası hizmet sağlıyor ve tek noktadan anahtar teslim servis sunmaya hazırlanıyor.

Cardtek Group yeni anlaşmalar yapmaya devam edecek. Grupdaki şirketler bankacılık işlemlerinde teknolojinin kusursuz ve sorunsuz çalışmasını sağlayacak yatırımlarına devam ediyor. Bu stratejinin bir parçası olan SafeNet Inc. işbirliği ile bankacılık sektörüne veri koruma ürünleri satışının yanı sıra satış sonrası teknik destek hizmeti de verecek. Böylelikle hizmette 7/24 sürdürülebilirlik sağlanacak.

SafeNet Inc. ile gerçekleştirdikleri işbirliğinin prestij anlamında çok önemli olduğunu vurgulayan Cardtek Group Partner Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ziya Beceren, başarının yolunun işbirliklerinden geçtiğini belirtti. Daha kesintisiz ve sorunsuz hizmet için kuruluşlara karşı sorumlulukları olduğunu aktaran Beceren sözlerini şöyle sürdürdü: “Sektörümüz itibariyle yaptığımız iş titiz ve hassas olunmasını gerektiriyor. Hizmetin kuruluşlar açısından gerçek anlamda tatmin edici olabilmesi için donanım-yazılım ve satış sonrası destek olarak tek elden verilmesi daha önemli hale gelmeye başladı. Bu şekilde hizmet kalitemizi artırdığımız gibi genişleyen iş ağımızla konumumuzu güçlendireceğiz. SafeNet HSM’leri ile hedefimiz bankacılık sektöründeki müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede artırmak.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics