Bilişim Dünyası 09 NİSAN 2013 / 14:58

Cyber-Ark çözümleri Itway ile Türkiye’de

İnternet güvenlik teknolojileri ürünleri konusunda çözümler sunan Itway VAD Türkiye, uçtan uca güvenlik fikriyle yola çıkan Cyber-Ark’ın  ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor.

Dünyanın sayılı katma değerli dağıtıcıları arasında yer alan Itway VAD, Türkiye’deki güvenlik teknolojileri ürünlerini çeşitlendiriyor. Itway VAD Türkiye Ülke Müdürü Reha Akbaş ve Cyber-Ark Güney Doğu Avrupa ve Türkiye Bölge Yöneticisi Ana-Maria Boldizsar’ın katılımıyla gerçekleştirilen müşteri toplantısında duyurulan anlaşmaya göre, Cyber-Ark ürünleri Itway güvencesiyle Türkiye’de piyasaya sunulacak.

“Cyber-Ark, güvenlik pazarının büyük puzzle’nın önemli bir parçası”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Itway VAD Türkiye Ülke Müdürü Reha Akbaş şunları söyledi: “Bilgi Teknolojileri güvenliği pazarının lider kuruluşu Itway, ilgili alanın en başarılı ürününü portföyüne katmayı, tüm ürünlerle ilgili teknik bilgi ve becerisini iş ortaklarıyla kanalıyla pazara sunmayı ilke edinmiştir. Bu kapsamda  Cyber Ark ile yaptığımız sözleşme ürün portföyümüzü tamamlayan önemli bir adım olmuştur. Cyber-Ark, patentli “Vault” teknolojisi sayesinde, bilgi güvenliğine “kasa” yaklaşımını getiriyor. Böylece kurumlar için ayrıcalıklı kullanıcı hesaplarının ve bilgilerin kimler tarafından, ne zaman ve nasıl kullanıldığının takibinin yapılması kolaylaşıyor ve çoğu zaman göz ardı edilen kurum içerisinden gelebilecek tehditlerin önü kesiliyor. Bilgi güvenliği alanına odaklı çalışan Itway VAD Türkiye, Cyber Ark’ı güvenlik pazarının büyük puzzle’nın önemli bir parçası olarak görüyor.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics