Bilişim Dünyası 11 HAZİRAN 2014 / 10:47

Cyberoam’dan eğitime destek

Ağ güvenliği çözümleri konusunda faaliyet gösteren Cyberoam, yeni başlattığı kampanya çerçevesinde Türkiye’deki üniversitelere ve akademilere ürün ve hizmetlerini yüzde 20 indirimli olarak sunacağını duyurdu. Kampanya kapsamındaki eğitim kurumları, Cyberoam ürünlerini satın alırken ve hizmet anlaşmalarını yenilerken kendilerine sunulan avantajlı fiyatlardan faydalanabilecekler.

Eğitim kurumlarının sahip oldukları kısıtlı bütçeyi en verimli şekilde kullanmalarına yardımcı olmak amacıyla böyle bir kampanyayı hayata geçirdiklerini ifade eden Cyberoam Türkiye Ülke Müdürü Emre Aktaş, “Türkiye’deki eğitim kurumlarına en iyi güvenlik çözümlerini en uygun fiyatla sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Eğitim kurumlarına güvence

Cyberoam kullanıcılarının önemli bir bölümünü eğitim sektöründen gelen müşteriler oluşturuyor. Öğrencileri ve diğer çalışanları ağ kaynaklı tehditlerden korumak, zararlı yazılımlara geçit vermemek ve paylaşımlı ortamlarda kimlik bazlı güvenliği sağlamak, eğitim kurumlarının güvenliğe dair öncelikleri arasında yer alıyor.

Cyberoam web filtresi, uygulama ve dosya paylaşım platformlarının kontrolü, internetten indirilmesine izin verilen dosyaların sınırlanması ve adil bant genişliği dağılımı gibi çözümlerle bugüne dek pek çok eğitim kurumunun uygun maliyetle ağ güvenliğini sağlamasına yardımcı oldu. Cyberoam ürünlerinde ayrıca eğitim kurumlarının sıkça ihtiyaç duyduğu otomatik web kategorizasyonu (WebCat) ve Layer 8 kimlik bazlı raporlama sistemi de yer alıyor.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kurumların http://www.cyberoam.com/special-education-pricing.html adresinden kaydını yaptırması yeterli. Kayıt işleminin ardından Cyberoam satış ekibi kurumla iletişime geçiyor ve ihtiyacı belirleyerek uygun ürün ve hizmetlerin indirimli fiyattan sunulmasını sağlıyor. Kampanyaya katılabilmek için kampanya kapsamında belirlenmiş eğitim kurumu vasıflarına uygun olma şartı aranıyor.

Cyberoam’ın eğitim kurularına özel kampanyası 31 Mart 2015’e kadar devam edecek. Detaylı bilgi için http://www.cyberoam.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 
ETİKETLER : Cyberoam

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics