Bilişim Dünyası 07 EKİM 2012 / 13:42

Cyberoam Türkiye’deki iş ortaklarını anında ödüllendirecek

Birleşik Tehdit Yönetimi (Unified Threat Management - UTM) konusunda çözümler sunan Cyberoam, iş ortakları için hazırladığı otomatik ödüllendirme programını Türkiye’de uygulamaya başladı.
Bu yeni programla Cyberoam iş ortakları sattıkları her ürün için ödül puan kazanacak, topladıkları ödül puanların karşılığında kendilerine sunulan cazip hediye seçenekleri arasından tercih yapabilecekler. Program, şirketin iş ortaklarına yönelik olarak sunduğu yeni ve etkili satış araçlarının verimli kullanımını özendirmeyi amaçlıyor.

Büyüme hedeflerinin merkezinde iş ortakları var
Cyberoam Türkiye Ülke Müdürü Emre Aktaş, konuyla ilgili şunları söyledi:  “Cyberoam olarak Türkiye’deki büyümemizin itici gücünü oluşturan kanal iş ortaklarımızın motivasyonunu artırmak ve maliyetlerini düşürmek adına bu cazip programı başlattık. Türkiye’nin bu programda hızla ve öncelikli olarak yer alması Cyberoam’ın Türkiye’ye olan ilgisinin açık bir göstergesi. Bu çabalarımızın sonuçlarını da en kısa zamanda göreceğimize inanıyorum.”
Faaliyet gösterdiği ülkelerde kanal yapısına odaklı bir yaklaşım izleyen Cyberoam, iş ortaklarının ihtiyaç duyduğu teknoloji, pazarlama, eğitim ve sertifikasyon, fiyat performans dengesinin sağlanması ve müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesi gibi konularda özel destek sunuyor.
ETİKETLER : Sayı:891

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics