Bilişim Dünyası 28 HAZİRAN 2010 / 08:42

Daha güvenli bilgisayarlar

Kaspersky Lab, amiral gemisi niteliğindeki Kaspersky Internet Security 2011 ve Kaspersky Anti-Virus 2011 ürünlerinin en son sürümlerini Türkiye’ye de sunuyor. Kaspersky Internet Security 2011 ve Kaspersky Anti-Virus 2011, bilgisayara virüs bulaşana kadar beklemeyecek. Yeni sürümler her türlü potansiyel tehdidi algılamak ve yıkıcı faaliyetleri engellemek için sistemi sürekli izleyerek gerçek zamanlı, proaktif koruma sağlıyor.
Kaspersky Lab’ın yeni ürünleri sayesinde kullanıcıların internette gezinirken güvende olmak için gereken her şeye sahip. Çözümler güvenilmeyen internet kaynaklarını güvenli bir şekilde izole ediyor ve kullanıcıya sayısal ortamlarının temiz ve güvenli olduğu, sayısal tehditlerin ve istenmeyen sızıntıların yaşanmadığı konusunda tam güvence veriyor. Bunlar kullanıcının işlemlerine bir kısıtlama getirmiyor, aksine tüm veri ve iletişim türleri için koruma sağlanıyor.
Sistem arkaplan modunda çalışıyor ve işini etkin bir şekilde yapmak için kullanıcıdan sürekli talepte bulunmuyor.
Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat
Göçe, “Yeni 2011 sürümlerinin piyasaya sunulmasıyla şirketimiz zaten iyi bir durumda olan ürün grubunu daha da geliştirdi ve kullanıcılara bilgisayarlarını korumaları için tasarlanmış etkin ve yeni teknolojilerin kullanıldığı ürünler sundu” dedi. Göçe sözlerine şunları da ekledi: “Amaçlarımıza ulaştığımızı görmek güzel. Sistem İzleyici, Güvenli Gezinme ve tamamen yeniden tasarlanmış Güvenli Çalışma modülleri sayesinde müşterilerimize bilgisayarlarında devam eden işlemler üzerinde benzersiz bir kontrol olanağı ve önemli kişisel verilerle çalışırken ihtiyaç duydukları güvenlik sağlanmış olacaktır.”
ETİKETLER : sayı:777
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN