Bilişim Dünyası 13 ARALIK 2013 / 11:36

Dassault Systèmes’den önemli satınalma

Pazarlama otomasyonu pazarının önemli oyuncularından Almanya merkezli Realtime Technology (RTT) şirketini satın alan Dassault Systèmes, pazarlama ve satış süreçlerini mükemmel müşteri deneyimi sağlayacak şekilde dönüştürmek isteyen firmalara sunacağı çözümler için çok önemli bir adım attı.


Münih merkezli RTT'nin satın alınması anlaşması kapsamında şirketin DeltaGen, PictureBook, POS Configurator ve diğer çözümleriyle tanınan yazılım bölümü ve pazarlama danışmanlık hizmetleri de yer alıyor.

Üç boyutlu pazarlama çözümleri konusunda söz sahibi bir firma olan RTT’nin müşterileri arasında Hugo Boss, Adidas, Airbus, Audi, BMW, Daimler, Electrolux, Eurocopter, Ferrari, General Motors, Harley-Davidson, Nissan, Porsche, The North Face, Toyota ve Volkswagen gibi dev firmalar yer alıyor.

Dassault Systèmes Başkanı ve CEO'su Bernard Charlès, bu önemli satın almayla ilgili şöyle konuştu: “Müşterilerimiz pazarlama ve satış süreçlerini mükemmel müşteri deneyimi sağlayacak şekilde dönüştürmek istiyorlar. Bu yolda üç boyutlu (3D) dijital varlıklardan tam olarak faydalanmalarını mümkün kılacak bir sisteme ihtiyaçları var. İşte bu noktada RTT firması müşterileri için yenilikçi çözümler sunma alanında üstün beceri sahibi bir firma.”  

“Günümüzün deneyim ekonomisinde markalar, tüm kanallarda yüksek verimli hikaye anlatımı için 3D tasarım, pazarlama ve satış uygulamalarında kusursuz entegrasyon talep ediyor” diyen Dassault Systèmes Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Monica Menghini ise sözlerini şöyle sürdürdü: “3D pazarlama, etkileşimli film ve katalog oluşturucular deneyim çağında başarılı bir pazarlamanın temel taşı. Dassault Systèmes, RTT tarafından 3DEXPERIENCE stratejimize eklenecek yazılım ve hizmet portföyüne büyük değer vermektedir.”

“3DEXPERIENCE tüketiciyle başlayıp tüketiciyle bitiyor” 

RTT CEO'su ve Kurucu Ortağı Ludwig Fuchs, Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE stratejisi ile RTT’nin vizyonunun son derece uyumlu olduğunu ifade etti. Fuchs, “3D tasarımda ve sektördeki üç boyutlu yazılımlardaki tüm gelişmelerde Dassault Systèmes liderlik eden öncü bir firma. İlgili çözüm portföylerimiz ve hizmet uzmanlığımız biraraya geldiğinde, bu birleşmenin endüstri çalışma tarzının  dönüşümünde önemli bir dönüm noktası olacaktır. 3DEXPERIENCE tüketici ile başlayıp tüketici ile biter. Bu dönüşümü birlikte sürdüreceğiz.” dedi.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics