Bilişim Dünyası 02 OCAK 2013 / 12:54

Data Market’e iki ödül

Geçtiğimiz hafta Sabancı Müzesi’nde düzenlenen Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni’nde, 10 bini aşkın iş ortağından oluşan Microsoft Türkiye ekosisteminin en iyileri ödüllendirildi.

Bilişim sektörünün önde gelen isimlerinin katıldığı  törende, adayların satış, çözüm ve büyüme performansları gibi kriterlere göre değerlendirildikleri 21 farklı kategoride ödüller sahiplerini buldu.

Sektörünün yenilikçi ve öncü çözümleriyle tanınan firması Data Market, 4. kez Yılın Kurumsal Satış İş Ortağı ödülünün sahibi oldu. Kurumsal satışta Türkiye’nin lideri seçilen Data Market, “Yılın Microsoft Servis ile İşbirliği Ödülü” nü de alarak, bir yılda 2 ödüle layık görülen tek iş ortağı oldu. Sektörde 20 yıldır hizmet kalitesi, akılcı ve yenilikçi çözümleriyle fark yaratarak daima bir adım önde olmayı hedefleyen Data Market, bilişim devi Microsoft tarafından da “En iyilerin en iyileri” arasında gösterildi.

Data Market Genel Müdürü Murat Boyla ve Teknolojik Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Cem Atalı’ya ödülleri, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen ve Genel Müdür Yardımcıları Begim Başlıgil ile Murat Yılmaz takdim etti.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics