Bilişim Dünyası 24 ŞUBAT 2014 / 08:14

Data Market, 21. yılında Ankara bölge ofisini hizmete açtı

Data Market, sektördeki 21. yılında Ankara bölge ofisini açarak hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.

Kurulduğu 1992 yılından itibaren, bilişim sektöründe hizmet veren, finans-bankacılık, sigorta, sağlık, genel sektör, telekom ve uluslararası şirketler gibi önemli birçok sektörde projelere imza atan Data Market, Ankara bölge ofisi ile Ankara ve çevresindeki tüm müşteriler ile kamu kurumlarının taleplerine yerinde cevap vermeyi ve hizmet etmeyi planlıyor.
Data Market Genel Müdürü Murat Boyla, Data Market Ankara bölge ofisinin açılışı ile ilgili, “Çözüm sağlayıcı ve sistem bütünleştirici kimliğimizle hedefimiz, her zaman müşterilerimizin iş süreçlerine değer katmak ve bilişim sektörünün gelişmesine önemli katkılar sağlamaya devam etmektir. Bu hedefler doğrultusunda ulusal ve uluslararası pek çok projeyi hayata geçirdik. Bilişim sektöründe sürdürülebilir kalite ilkelerimizle hareket ettik. Uzun vadeli strateji ile hareket eden kamu sektöründe, hedeflenen verimlilik için yapılacak her türlü BT yatırımının, ekonomik bütünlüğün sağlanmasına yönelik bir adım olduğunun bilincindeyiz. Data Market Ankara bölgemizde yenilikçi çözümlerimizle sizlere hizmet vermek bizler için mutluluk ve kıvanç kaynağı olacaktır” dedi.
Data Market Ankara Bölge Müdürü Serkan Çalışıcı, kamuda BT alanındaki değişim ve Data Market’in tercih edilme sebeplerine değinerek, “Günümüzde kamu yöneticileri, yapacakları küçük bir projenin bile ülke ekonomisine nasıl katkılar sağlayabileceği konusunda heyecan taşıyor. Makamda idareci olan yöneticiler, yerlerini inovatif proje yöneticilerine bıraktı. Bunun doğal bir sonucu olarak kamu bilişimcileri önlerinde lider teknoloji şirketlerini görmek ve bu tip şirketlerle çalışmak istiyorlar. Data Market 20 yıllık geçmişi ile değişime ayak uydurabildiğini ispatlamış, lider bir teknoloji şirketidir. Bizler, Data Market ekibi olarak, bilgi birikimimiz ve tecrübeli kadromuzla kamuya öncülük edebileceğimize inanıyor ve aynı heyecanı paylaşıyoruz” açıklamasını yaptı.
ETİKETLER : Sayı:960
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN