Bilişim Dünyası 04 TEMMUZ 2010 / 18:00

DataStar, Enel kesintisiz güç kaynaklarının dağıtıcısı oldu

DataStar, ürün portföyüne yeni bir marka ve ürün daha ekledi. Enel kesintisiz güç kaynaklarının Türkiye genelinde dağıtımına başlayan şirket, KGK kullanımını yaygınlaştırmayı hedefliyor.
DataStar, Türkiye dağıtıcısı olduğu Enel KGK’larını Türkiye geneline yayılmış iki bini aşkın bayisi aracılığıyla tüketicilere ulaştıracak. Şirket ilk aşamada Enel’in L1000VA modelinin satışına başladı. Mikroişlemci kontrollü olan bu KGK’da, iki adet 12V/7Ah. akü bulunuyor. Böylece 17 inç ekran dahil iki adet bilgisayarı elektrik kesintisi sırasında 15 dakika destekleyebilen ürün, uyku modu sayesinde son derece düşük elektrik tüketimi yapıyor.
Sistemleri voltaj değişimlerine karşı koruyan KGK’lar ayrıca yıldırım sonucu oluşan yüksek gerileme karşı da koruma sağlıyor. Bu nedenle her boyutta işletme için KGK’ların önemli bir ürün olduğunu belirten DataStar yetkilileri, Enel KGK’ları ile özellikle küçük işletmeleri hedeflediklerini söylüyor.
ETİKETLER : Sayı:778
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN