Bilişim Dünyası 18 HAZİRAN 2014 / 14:11

Datastar Verbatim'in dağıtıcısı oldu

DataStar,  Verbatim şirketinin Türkiye dağıtıcısı oldu.

DataStar, Verbatim’in Türkiye dağıtıcı şirketi oldu. Verbatim’in ağırlıklı olarak USB bellek, taşınabilir disk ve bellek kartlarını satışa sunacak.

1969 yılında kurulan Verbatim, Mitsubishi Chemical Corporation Group’a (MCC) bağlı şirketlerden biri. Optik disk pazarında öncü şirketlerden biri Son beş yıldır optik disk pazarının lideri olan şirket uluslararası pek çok ödüle sahip.

DataStar Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Ulucan, depolama ürünleri alanında hem Türkiye genelindeki bayilere hem de tüketicilere yeni bir marka daha sunduklarını belirterek, “Verbatim, ürün kalitesine çok önem veren bir firma. Üretim aşamasında çok titiz testlerden geçen ürünler satışa sunuluyor. Pazarlama ve destek gücü de yüksek. DataStar’ın yaygın dağıtım ağı ve pazarlama gücü ile Verbatim’in gücünün birleşmesinden olumlu sonuçlar doğacağına inanıyoruz” diyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN