Bilişim Dünyası 27 KASIM 2013 / 21:36

Dell’in yeni ürünleri Türkiye’de

Dell, Latitude serisinin yeni ultrabook üyeleri E7240 ve E7440 ile ailenin yeni tableti Dell Venue Pro’yu Türkiye’de satışa sundu. Dell, işistasyonu, tablet ve Latitude ailesinin yeni ürünlerinin Türkiye tanıtımını gerçekleştirdi. Dell Gelişen Pazarlar Bölgesi Son Kullanıcı Ürünleri Pazarlama Müdürü Burak Ereren: “Bu yeni seriler ile müşterilerimizin çalışma alanlarına dokunmatik yetenekler ekleyerek, günümüzün dinamik iş gücünün ihtiyaçlarını karşıladık ve taleplerini yerine getirdik. Yeni Latitude 7000 Serisi, güvenlik, yönetilebilirlik, dayanıklılık ve güzel tasarımla tamamlanan kurumsal dizüstü bilgisayar alanını yeniden tanımlamak amacıyla ödüllü XPS ve Latitude 6430’u temel alarak geliştirildi” dedi.

İş hayatına yönelik yeni Latitude Ultrabook
Latitude E7240 ve E7440 Ultrabook ince tasarımı, kaliteli gövde ve dayanıklılığı bir araya getirerek, her büyüklükteki şirket için geniş çözüm seçenekleri sunuyor.
Bu iki yeni ürün; güvenlik, yönetilebilirlik, dayanıklılık ve şık tasarımla tamamlanan kurumsal dizüstü bilgisayar alanını yeniden tanımlamak amacıyla ödüllü XPS ve Latitude 6430’u temel alarak geliştirildi. Dell veri koruma çözümleri, Dell veri koruma|ı şifreleme ile kapsamlı şifreleme ve Dell veri korumalı çalışma alanı ile gelişmiş doğrulama ve en yeni kötü amaçlı yazılım koruma özellikleri sayesinde güvenlik düzeyini üst seviyelere çıkarıyor.
Latitude 7000 dokunmatik ekranlarda, sektörün genelinde dizüstü bilgisayarların ekranlarında ağırlıklı olarak kullanılan malzeme olan soda kireç camına kıyasla, çizilmelere karşı 10 kata kadar daha yüksek direnç sağlayan Corning Gorilla Glass NBT kullanıldığı belirtiliyor. Latitude dizüstü bilgisayarlar, StrikeZone darbe emiciler, Fast Response Free-Fall sensörler ve kauçuk sabit sürücü koruması ile birlikte sunuluyor. Dell’in tanıtımını gerçekleştirdiği ve satışa sunduğu bir başka ürün de Dell Venue Pro 11 tablet oldu. Venue Pro 11 insanlara hareket halindeyken ihtiyaçlarını karşılayacak ebat ve işlevler sunmak için tasarlanıyor. Klavye ve stylus seçenekleri ile tamamlanmış Windows 8.1 tabanlı tablet, son kullanıcıların sevdiği düzeyde performansı, tasarımı ve hızlı çözüm oluşturabilme özelliğini bir araya getiriyor.