Bilişim Dünyası 25 TEMMUZ 2010 / 18:00

Dell Anadolu’daki bayileriyle buluşuyor

Dell yoğun bir program ile Türkiye’deki bayileri ile biraraya geliyor. Bayilerine en yeni Dell ürünleri, üretim teknolojileri ve 2011 yılı çalışmaları ile ilgili bilgi veren şirket, birebir ziyaretlerle bayileriyle yakın teması sürdürüyor. “Birlikte fark yaratırız” sloganiyla yola çıkan Dell ilk olarak İzmir ve Diyarbakır’daki bayilerini ziyaret etti. Yöreye özel yemeklerin de tadıldığı ve bayilerle hoş zamanların geçirildiği ziyaretler esnasında karşılıklı ihtiyaçlar ve beklentiler de paylaşıldı.
Yıl boyunca sık sık bayileriyle bir araya geleceklerini söyleyen Dell Ülke Temsilcisi Murat Mediceler, bayilerin mevcut ürünler hakkında daha detaylı bilgilendirilmesi, ihtiyaç ve beklentilerin daha iyi yorumlanması amacıyla bayi toplantılarına önem verdiklerini ifade etti. Mediceler: “Bayilerimiz bizim iş ortaklarımız. Bizim dışarıya açılan penceremiz. Küçük ve büyük gruplar halinde yıl içerisinde belirli programlarla bayilerimizle bir araya gelerek birlikte fark yaratacağız” dedi.
Sene başından bu yana İzmir, Diyarbakır, Ankara gibi pek çok ildeki bayisini ziyaret eden Dell, 2010 yılı pazarlama faaliyetlerini bayileriyle paylaşırken, en etkin ve verimli bir çalışma için o pazarı tanıyan en
yakın isimlerden bilgi aldı. Iş ortaklarına özel duyurulan satış kampanyalarıyla birlikte, demo çalışmalarının da yapıldığı toplantılarda, gün sonunda yapılan çekilişler ve hediyeler ilgi gördü.Önümüzdeki dönemde, iş ortakları eğitimlerine ve onları destekleyecek yeni satış kampanyalarına da ağırlık verecek olan şirket, İç Anadolu ve Marmara Bölgelerindeki bayileriyle bir araya geleceği organizasyonlar düzenlemeye devam edecek.
ETİKETLER : Sayı:782

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics