Bilişim Dünyası 13 ARALIK 2015 / 17:28

Deloitte, güncel içeriği mobil uygulama ile sunuyor

Deloitte Türkiye, dünyanın her yerinden erişilebilen ve iş dünyasındaki ulusal, bölgesel ve küresel eğilimleri anında yakalamak isteyen profesyonellere yönelik ‘Deloitte Turkey Connect’ uygulamasını kullanıma sundu. Yıkıcı teknolojilerin bireylerin ve kurumların hayatını baştan sona değiştirdiği, yeni iş modellerinin ortaya çıktığı bir çağa dikkat çeken Deloitte Türkiye Stratejik Planlama, İş Geliştirme ve Pazarlama Ortağı Uğur Süel ekledi: “Analitik, mobil, sosyal, bulut, nesnelerin interneti gibi yıkıcı teknolojileri sadece bir teknoloji olarak görmeyip, iş yapış biçimlerine, iş süreçlerine katabilen kurumlar, dijital dünyanın fırsatlarından yararlanabiliyor.”
Müşterilerine daha kaliteli hizmetler vermek ve çalışanların verimliliğini artırmak için sürekli iş yapış şekillerine teknolojiyi entegre etmeye yönelik yatırımlar yaptıklarını vurgulayan Uğur Süel, şöyle devam etti:
“Geçtiğimiz sene web sitemizi geliştirmek amacıyla küresel bir proje yürüttük. Böylece mobil uyumlu, kullanıcı odaklı, blog formatında ve içeriği analitik uygulamalarla şekillenen dinamik bir web sitesi hayata geçirdik. Sosyal medyayı pazarlama ve iletişim stratejimizin merkezine aldık. Son olarak da tüm paydaşlarımızın sektörel ve iş alanlarına yönelik en güncel yayınlara, araştırmalara, makalelere, videolara istedikleri anda, hızlı, kolay erişebilecekleri kullanıcı odaklı bir uygulama olan Deloitte Turkey Connect’i geliştirdik.”
Apple Store ve Google Play Store’lardan ücretsiz indirilebilen uygulama; Tüketim ve Endüstriyel Ürünler, Turizm ve Eğlence, Perakendecilik, Enerji ve Doğal Kaynaklar, İnşaat ve Gayrimenkul, Finansal Hizmetler, Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon, Sağlık ve İlaç, Kamu Sektörü ve Otomotiv sektörlerinin yanı sıra CFO Yayınları ve Ekonomik Görünüm gibi periyodik yayınları da kapsıyor. Deloitte Turkey Connect, kullanıcılara ilgi alanları ve kişisel tercihleri doğrultusunda içerikleri sınıflandırarak takip etme olanağı sağlarken; beğenilen yayınları kişisel kütüphanede arşivleyerek, ileride tekrar arayıp bulma gerekliliğini ortadan kaldırıyor ve çevrimdışı erişimi mümkün kılıyor. Uygulama, yeni yayınlar konusunda da kullanıcıyı haberdar ediyor.
ETİKETLER : 1050

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics