Bilişim Dünyası 24 OCAK 2017 / 16:18

Deloitte Türkiye, Hybris ekibi ile güçleniyor

Türkiye’de 30 yıldır faaliyetlerini sürdüren Deloitte, bünyesine kattığı Hybris ekibiyle dijital hizmetler ekibini büyütüyor. Hybris konusunda uzmanlığa sahip beş kişilik yeni ekip, Deloitte müşterilerine baştan sona e-ticaret hizmeti sunacak.

 

Denetim, vergi, danışmanlık, risk danışmanlığı ve finansal danışmanlık hizmetlerinde dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Deloitte, Dijital Teknoloji Uygulamaları alanındaki konumunu Türkiye’de güçlendirmeyi hedefliyor. Müşterilerine dijital strateji ve uygulamalar alanında çözümler sunan Deloitte Türkiye, bünyesine kattığı, Hybris konusunda uzmanlaşmış beş kişilik tecrübeli ekibi ile hizmetlerini genişleterek dijital alandaki iddiasını kuvvetlendirecek.Deloitte Türkiye yeni Hybris ekibiyle, faaliyet alanı fark etmeksizin B2B ve B2C endüstrilerindeki müşterilerine tüm süreçleri kapsayan bir e-ticaret hizmeti sağlayacak.

 

Deloitte Türkiye Dijital Hizmetlerden Sorumlu Ortağı Hakan Göl konuyla ilgili olarak; “Deloitte tüm dünyada, iş modeli dönüşümü ve teknoloji uygulamalarındaki gücünü, dijital ajans kabiliyetleri ile birleştirerek ‘Deloitte Digital’ adı altında topluyor. Yurt dışında dünyanın önde gelen şirketlerine yenilikçi dijital çözümler sunan Deloitte’un bu alandaki engin deneyim ve birikimini, aynı ağın bir parçası olarak Türkiye’ye sunuyoruz. Deloitte Türkiye ailemize yeni katılan ve özellikle Hybris konusunda uzmanlığa sahip ekibimiz, e-ticaret yönetiminde müşterilerimize çeviklik ve esneklik kazandıracak çözümler üretme konusundaki iddiamızı güçlendiriyor” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics