Bilişim Dünyası 04 MART 2016 / 13:41

Demiryollarında ASELSAN ve INDRA işbirliği

ASELSAN ve INDRA; demiryolu alanında planlama, trafik yönetimi, sinyalizasyon ve kontrol sistemleri projelerinde, yurtiçi ve dünya pazarlarında işbirliği anlaşmasına imza attı. Taraflar arasında hazırlanan Mutabakat Muhtırası, İstanbul’da düzenlenen EURASIA RAIL 2016 Fuarı’nda, 4 Mart’ta imzalandı. Törende ASELSAN tarafını Sektör Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı Y. Suat Bengür ve Ulaşım Sistemleri Grup Başkanı Seyit Yıldırım, INDRA tarafını ise Türkiye, Orta Asya ve Asya- Pasifik Başkanı Luis Antonio Permuy Munoz-Rivero ve Ulaşım Çözümleri Direktörü Jose Miguel Rubio Sanchez temsil etti.
ASELSAN ve INDRA, savunma sanayi faaliyetlerinin yanında, hızla gelişen savunma dışı alanlarda sağladıkları sistem çözümleri ile ülkelerinin lider, uluslararası pazarların güvenilir tedarikçileri olarak, işbirliği içinde, güçlerini ve etkinliklerini büyütecekler.
 
ETİKETLER : Demiryolları ASELSAN INDRA

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN