Bilişim Dünyası 10 ŞUBAT 2016 / 11:13

Deniz savunma çözümlerinde 3D farkı

3DEXPERIENCE şirketi Dassault Systèmes ve deniz savunma çözümlerinde dünya lideri DCNS, DCNS'nin deniz savunma çözümlerinin tasarımı, mühendisliği, yapımı ve yaşam döngüsü hizmetleri konusunda işbirliği kararı aldı. DCNS, bundan sonra, yeni nesil denizaltılardan firkateynlere, devriye gemilerine, uçak gemilerine ve çıkarma gemilerine (LPD'ler) kadar tüm ürünlerinin yaşam döngülerinin tamamını yönetmek için 3DEXPERIENCE platformunu kullanacak. Mühendislik yoluyla belirlenen konseptten, yapıma, bakıma ve müşterilerine sunduğu operasyon hizmetlerine kadar her konuda gerçekleşecek dönüşüm, DCNS'nin operasyonel performansını ve rekabet gücünü küresel ölçekte artıracak.
Yüksek performanslı deniz savunma çözümlerinin tasarımı ve mühendisliği, nükleer ve konvansiyonel tahrik sistemleri, radarlar, füzeler ve haberleşme malzemeleri gibi karmaşık sistemlerin ve altyapıların kesintisiz entegrasyonunu gerektiriyor. Tüm disiplinlerdeki son kullanıcılar, bilgiye dayalı kararlar verebilmek için doğru, gelişmiş ve güncel bilgilere erişebilmeli.
 
Operasyonel, yenilikçi çoklu görev yetenekleri ile dünya çapında tanınan deniz sistemlerine sahip DCNS'nin, müşterileri, endüstriyel sistemler, ekipman ortakları ve tedarik zinciri için en modern işbirliği araçlarını ve dijital arayüz sağlayabilmek amacıyla aşırı karmaşıklığı ve üst düzey entegrasyonu yönetebilmesi gerekiyor. Ortak bir 3DEXPERIENCE platformuna dayalı deniz ve deniz aşırı sanayi çözümü deneyimlerini benimsemek, kapasite ve esnekliği artırmanın yanı sıra en rekabetçi ve verimli çözümler için de önemli bir katalizör görevi görecek.
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN