Bilişim Dünyası 05 ŞUBAT 2013 / 16:50

Detaysoft’a SAP’den uluslararası ödül

SAP’nin,  EMEA(Avrupa, Orta Doğu, Afrika) ülkeleri arasında en iyi performans gösteren iş ortaklarına verdiği ‘‘2013 SAP EMEA Bölgesi İş Ortakları Mükemmeliyet Ödülleri’’nde (SAP EMEA Regional Partner Excellence Award 2013) Pazarlama alanında gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları sebebiyle En İyi Partner Ödülü’ne SAP Türkiye’nin uzun soluklu iş ortağı Detaysoft layık görüldü.

Detaysoft, ödülünü, SAP çalışanları ve uluslararası iş ortaklarından oluşan 5 binden fazla kişinin katılımıyla 21-23 Ocak 2013 tarihlerinde Barcelona’da gerçekleştirilen EMEA (Avrupa, Orta Doğu, Afrika)  ve DACH (Almanya, Avusturya ve İsviçre) bölgesi yıllık  değerlendirme toplantısında yapılan bir törenle aldı. 2012 yılında pazarlama kategorisinde öne çıkan faaliyetleri sonucunda SAP EMEA bölgesinde Pazarlama Uygulamaları alanında ‘En İyi İş Ortağı’ (‘‘SAP EMEA Partner Excellence Award, Marketing Best Practice-Top Partner’’) seçilen Detaysoft; İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya gibi ekosistemde güçlü konuma sahip ülkelerin de dahil olduğu yaklaşık 15 ülkeden rakiplerini geride bırakarak bu ödülün sahibi oldu.

Detaysoft Genel Müdürü Ozan Ersen, Türkiye’ye getirdikleri bu uluslararası çaptaki ödülden dolayı gururlu olduklarını belirterek; ‘‘Ürettiğimiz başarılı projelerde ve yenilikçi çözümlerde gösterdiğimiz özeni, müşterilerimizle kurduğumuz iletişimde ve pazarlama faaliyetlerimizde de sürdürmeye çaba sarf ediyoruz. Özellikle sayısal çağın iletişim kanallarını, çözüm ortaklarımız ve müşterilerimizle en etkin şekilde bilgi paylaşımında bulunmak amacıyla kullanıyor, her anlamda karşılıklı katma değer sağlamaya odaklanıyoruz. SAP’nin, benimsediğimiz bu pazarlama iletişimi anlayışını ödüllendirmesi bizi hem fazlasıyla mutlu etti, hem de önümüzdeki yıl Türk bilişim sektörü adına daha da iyisini yapmamız için bizi heyecanlandırdı’’ dedi.

SAP Genel Müdürü Zeynep Kesin ise Detaysoft’un aldığı ödülü şöyle değerlendirdi: “Yaratıcı ve dinamik bir ekosistemimizin olması SAP Türkiye’nin başarısının çok önemli bir parçasını oluşturuyor. Detaysoft gibi uzun süreli iş ortaklarımız, müşterilerimizin SAP teknolojilerini en iyi şekilde kullanarak işlerinde başarılı olmalarına ve büyümelerine  büyük katkı sağlıyor. SAP İş Ortakları Mükemmeliyet Ödülü’ne Pazarlama alanında yaptığı yaratıcı uygulamalar sonucunda tüm ülkeleri geride bırakarak Detaysoft ile Türkiye’nin layık görülmesi bizi çok mutlu etti ve gururlandırdı. Bu ödül, lider konumumuzla yenilikçiliği iş ortaklarımızla birlikte nasıl hayata geçirdiğimizin ve Detaysoft’a olan güvenimizin bir kanıtıdır. Detaysoft’u tebrik ediyor, iş ortaklığımızın gelişerek ve büyüyerek devam edeceğine inanıyoruz, "

1999 yılından beri SAP Türkiye’nin servis iş ortakları arasında yer alan ve ‘SAP Gold Partner’ statüsünde kanal iş ortağı olan Detaysoft, 2011 yılında da ‘‘SAP İş Ortakları En İyi Performans Ödülleri’’ (Best Performance Challenge 2011 for SAP Partners) kapsamında EMEA bölgesinde birincilik ödülünü kazanmıştı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics