Bilişim Dünyası 13 MAYIS 2014 / 10:53

Dijital 2.0 Konferansı 5 Haziran’da gerçekleşecek

Teknoloji ve gelecek odaklı düşünce kuruluşu Gelecekhane tarafından düzenlenen konferans, Turkcell Tepebaşı Konferans Salonu’nda düzenlenecek.

Cep telefonları ve İnternet gibi hayatı kolaylaştıran teknolojilerin gelişmesiyle beraber, modern dünya insanlara yeni kapılar açıyor. Dijital hayat, yeni bilgi kaynakları üretirken bununla beraber yeni iş kolları hayatımıza giriyor. Gelecek, şu an dijitalleşmemiş yüzeylerin de dijitale aktarılması ile global çapta bir bilgi hazinesinin çevresinde gelişecek. Teknoloji ve gelecek odaklı düşünce kuruluşu olan Gelecekhane tarafından düzenlenen Dijital 2.0 konferansı, hayatın ve sektörlerin dijitalleşmesini mercek altına alacak.

Füturist Halil Aksu tarafından kurulan Gelecekhane, Finans 2.0, Endüstri 2.0 konferanslarının ardından şimdi de Dijital 2.0’ı düzenliyor. Dijitalleşen dünya ve bu noktada ortaya çıkacak yeni fırsatların masaya yatırılacağı konferansta, Turkcell, SAP, BriSA, TANI, Sentio gibi alanında önemli şirketlerin üst düzey yöneticileri konuşmacı olarak katılacak.

5 Haziran 2014 tarihinde gerçekleşecek olan Dijital 2.0’da açılış ve kapanış konuşmalarını Gelecekhane’nin kurucusu Halil Aksu yapacak. Ardından; Turkcell İleri Görüş, Müşterinin Dijitalleşmesi, Zamanın Dijitalleşmesi, Sporun Dijitalleşmesi, Tekerin Dijitalleşmesi, Kurumsal Girişimcilik ve Tasarım Düşüncesi başlıkları altında konuşmaların gerçekleştirileceği etkinlikte, kapanıştan hemen önce “Dijital Gelecek Paneli” düzenlenecek. 5 Haziran günü saat 09:00’da Turkcell Tepebaşı Konferans Salonu’nda başlayacak Dijital 2.0 Konferansı, 13:00’da sona erecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics