Bilişim Dünyası 07 MAYIS 2011 / 03:06

Dinamik sistemlerin avantajları masaya yatırıldı

Kurumlarda iş sürekliliğini sağlamaya yönelik olarak geliştirdiği çözümlerle ön plana çıkan Inform ve Piller, son dönemde önemli hale gelen dinamik yapıdaki kesintisiz güç kaynaklarını ve avantajlarını düzenledikleri toplantıda değerlendirdi. Ankara’da 26 Nisan’da gerçekleştirilen “Dinamik Kesintisiz Güç Kaynakları” seminerinin İstanbul ayağı 28 Nisan 2011’de İstanbul Grand Cevahir Otel’de düzenlendi.
Piller’den Güney Amerika-Güney Asya ve Ortadoğu Bölge Sorumlusu Daniel Bianconi ve İnform Dinamik Sistemler Yöneticisi Yalçın Topaloğlu, konuyla ilgili olarak yaptıkları sunumlarla katılımcıları bilgilendirdi. Toplantıda dinamik kesintisiz güç kaynaklarının kullanımıyla edinilen tecrübeler de gün boyu süren etkinlikte katılımcılara aktarıldı.
Piller patentli ‘Isolated Paralel’ (ISO Paralel) teknolojisinin tanıtıldığı seminerde gerçek bir uygulamadan da örnekler verildi. Dünyanın en büyük veri merkezi şirketlerinden biri olan DuPont Fabros’da uygulanan ISO Paralel teknolojisi ile 10 MVA’nın üzerindeki gerilimde ‘paralelleme’nin yapılabileceğine ilişkin bilgiler katılımcıların ilgisini çeken konulardan biri oldu.
ETİKETLER : Sayı:820

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics