Bilişim Dünyası 09 OCAK 2016 / 16:46

Distribütörlükte kapsam genişledi

Teknoloji dağıtıcısı Arena,  2015’in 4’üncü çeyreği itibariyle Tayvan merkezli teknoloji şirketi ASUS ile PC ve AIO ürün grubundan sonra Notebook ürün grubunda da distribütörlük anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında ASUS, ürünlerini Arena'nın Türkiye genelindeki 20 bini aşkın aktif iş ortağı aracılığıyla son kullanıcıya ulaştırmayı hedefliyor. ASUS ile yapılan işbirliğinin önemine vurgu yapan Arena Genel Müdür Yardımcısı Kenan Akbaş, hedeflerini ise şöyle özetledi: 

“Zorlu 2015 yılına rağmen, PC pazar payımızı yüzde 15’in üzerine çıkartarak, yılın son çeyreğinde ASUS markası ile daha da güçlendik. Anlaşma imzaladığımız ASUS ürünlerinin pazar payımızı daha da arttırarak, yüzde 20’nin üzerine çıkarmasını hedefliyoruz.”
 
ETİKETLER : asus kenan akbaş arena 1054

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN