Bilişim Dünyası 14 MAYIS 2013 / 11:13

DJ’i Tiësto reklam yüzü oldu

Acer, DJ Tiësto ve kişisel asistanı Vernon'un rol aldıkları yeni reklam kampanyasını geçtiğimiz günlerde tanıttı.

Kiefer Sutherland ve Megan Fox'un oynadığı 2012 kampanyalarının devamı olan yeni reklamla ilgili olarak Acer Pazarlama Bölümü Başkanı Michael Birkinşunları söyledi:

“ Geçen yılki kampanyamızdan sonra, doğru yolda olduğumuzu  gördük  ve reklam kampanyalarımızda kullandığımız hikayeleri daha da geliştirmek istedik. Bu kez bir adım daha ileri giderek insanlara ‘sınırlarının ötesini keşfetmeleri’ konusunda cesaret veren ve bizimle etkileşime geçmeleri için yeni yollar sağlayan bir hikayede başrolü Aspire P3'e verdik.”

Hikaye Tiësto’nun kişisel asistanı Vernon’a odaklanıyor. Reklamda günlük işlerini yapmak ve gizliden gizliye DJ olma tutkusununun peşinden gitmek için yeni Aspire P3 Ultrabook'u kullanan Vernon'u izliyoruz. Yeni keşfettiği DJ'lik yetenekleri canlı bir performans geçici olarak kötü gitmeye başladığında Tiësto’nun yardımına koşması için işe yarıyor.

Global kampanya televizyon, basılı mecralar, billboardlar, sosyal medya ve satış noktaları aracılığıyla farklı noktalarda birçok insana ulaşacak.
ETİKETLER : Acer DJ Tiësto

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN