Bilişim Dünyası 14 OCAK 2015 / 15:09

DOGED’den GGJ İzmir’e tam destek

ODTÜ Teknokent ve ODTÜ Enformatik Enstitüsü işbirliği ile hayata geçirilen GGJ ATOM ve İzmir Ekonomi Üniversitesi destekleriyle düzenlenen GGJ İzmir, bu sene Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği partnerliğinde gerçekleştirilecek. 23-25 Ocak tarihlerinde Ankara ayağında ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi; İzmir ayağındaysa İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde gerçekleşecek oyun geliştirme maratonunda DOGED üyesi firmalardan temsilciler bulunacak ve maratonu bizzat takip edecekler.

Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği (DOGED) başkanı Ali Erkin konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Global Game Jam, oyun geliştirme tutkusunu en sıcak şekliyle yaşayabildiğiniz etkinliklerden biri. Dünyanın her yerinden geliştiricilerle birlikte çıkılan 48 saatlik bu maratonda Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği (DOGED) üyeleri ve bağımsız geliştiricileri bir araya getirmeyi amaçlıyoruz. Özellikle İK konusunda yeni hikâyeler yaratabileceğimize inanıyoruz.” diyerek Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği ve GGJ ATOM ve İzmir işbirliğinin istihdama katkıda bulunacağına dair düşüncelerini paylaştı.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN