Bilişim Dünyası 04 ARALIK 2011 / 14:31

Doğuş Yayın Grubu Spectra Logic’i seçti

Depolama, yedekleme ve arşiv bütünleştirici olarak hizmet veren Ametis Teknoloji, sunduğu çözümlerle büyük şirketlerin projelerinde yer alıyor. Şirket, Doğuş Yayın Grubu’nun ‘Etkin Arşiv Projesi’ndeki ihtiyacını Spectra ailesinden T950 teyp kütüphanesi ile karşılıyor. SpectraLogic T950 teyp kütüphanesi; performans, ölçeklenebilirlik, enerji verimliliği ve alan tasarrufu özellikleriyle ön plana çıkıyor. 2011 yılında SpectraEDGE iş ortaklığı seviyesine ulaşan Ametis Teknoloji’nin, Spectra Logic ile performans ve güvenilirlik anlamında çözüme kattığı değerden söz eden Spectra Logic Kanal Geliştirme Müdürü Betsy Doughty, yetenekli ve konusunda uzman bir SpectraEDGE iş ortağı olarak tanımladığı Ametis Teknoloji’nin çözümleri dünya çapında birçok müşteriye kolayca ulaşabileceğini belirtti.
Alınan bilgiye göre Doğuş Yayın Grubu’nun projesindeki ‘Aktif Arşiv’ çözümü içerisinde Spectra Logic’in T950’nin dışında, Hitachi BlueArc Titan 3210 NAS ve veriyi doğrudan kaydeden DataDirect Networks SFA10000 Enterprise Class Extreme bileşenleri kullanılıyor.
ETİKETLER : Sayı:848

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN