Bilişim Dünyası 30 ARALIK 2015 / 15:38

Dünyanın “öncü” 20 şirketi arasında bir Türk

Simternet, CIO Review dergisine göre dünyanın 20 şirketi arasında

Microsoft Gold Certified Partner kategorisindeki Simternet, Office 365 ve Sharepoint Portal konularında sunduğu çözümler ile, dünyanın saygın kurumsal teknoloji yayınlarından CIO Review tarafından, dünyanın “UMUT VAAD EDEN” 20 teknoloji şirketi arasında gösterildi.

Dünyanın saygın teknoloji yayınlarından CIO Review dergisi, Microsoft'un SharePoint çözümleri hakkında17 Aralık'ta yayımlanan özel sayısında, Türkiye'den Simternet'i Geleceğin Umut Vaad Eden 20 küresel şirket arasında gösterdi. Çoğunluğu ABD ve Kanada olmak üzere Kuzey Amerika pazarında faaliyet gösteren şirketlerin oluşturduğu listede, Simternet, Avrupa kıtasından listeye dahil edilen dört şirket arasında yer aldı.

CIO Review'un, tam sayfa, Simternet'in sunduğu çözümlerden bahsettiği makalede, Simternet'in SharePoint danışmanlığı ve SharePoint bulut çözümlerinde uzmanlığı olduğu anlatılıyor. Simternet'in, Microsoft'un Türkiye'de Office 365 ortamını başlattığı ilk işortaklarından birisi olduğunun da altının çizildiği makalede, “Simternet, Kurumsal İçerik Yönetimi, B2B ve E-ticaret uygulamalarında lider bir çözüm sağlayıcı” deniliyor.

Kabuğumuzu kıracağız

Türkiye dışında, teknolojinin kalbi Silikon Vadisi'nden bir yayının kendilerini uzmanlaştıkları alanda – Microsoft SharePointPortal- dünyanın umut vaad eden 20 şirketi arasında göstermesinin kendilerini gururlandırdıklarını söyleyen Simternet Yönetici Ortağı Ataol AY, “Dünyanın önde gelen şirketlerinin Türkiye ofisleri için onlarca projeyi hayata geçirdik. Umarım, CIO Review dergisi, bizim Türkiye'de ne kadar kaliteli bir hizmet sunduğumuzu tüm dünyaya gösterecektir. Geliştirdiğimiz paket çözümler ile sadece Türkiye'de faaliyet gösteren şirketlerin değil, tüm dünya şirketlerinin ihtiyacını bir günde hayata geçirebilecek uzmanlığa sahibiz” dedi.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics