Bilişim Dünyası 08 EKİM 2014 / 14:08

Duvar tipi kabinetler yenileniyor

1989 yılından bu yana, Rack kabinetler ve aksesuarları, telekom saha kabinetleri (dahili / harici ortam), sunucu ve veri merkezi kabinetleri ve BT sektörüne yönelik geniş bir ürün çeşitliliğine sahip sektörün önde gelen firmalarından olan Estap, 23 Eylül’de Rahmi Koç Müzesi'nde gerçekleştirdiği 25’inci yıl gecesinde, duvar tipi kabinet grubundan yeni Proline serisini görücüye çıkardı.

Seri, Proline ve Proline+ olarak ikiye ayrılıyor. Kullandığı teknoloji sayesinde kapılar, yan paneller birlikte açılarak çok daha iyi erişim olanağı sunuyor. Açılım yeteneği, ön kapılar ve yan panellerin kolaylıkla birbirinden ayrılabilmesi ve taşıyıcı profilsiz yapısıyla Proline serisi, sistem odalarının yanı sıra küçük ofislerde ve görünür yerlerde kullanılıyor. Seri, taşıyıcı profillere ihtiyaç duymadan 300 kg'a varan taşıma kapasitesi, erişim/kablolama yetenekleri ve dekoratif özelliklerle donatılmış.

Tüm bu yeniliklerin yüzde 50 daha az yer kaplayan demonte (flatpack) ambalajda sunulması taşıma kolaylığının yanı sıra, sevkiyat ve stokta yüzde 50 yerleşim avantajı sunuyor. Seri; tek kişi ile 10 dakikanın altında montaj süresi ve küçük boyutları sayesinde kapılardan rahat geçiş sayesinde zamandan da tasarruf ettiriyor.

 

 
ETİKETLER : Estap

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN