Bilişim Dünyası 22 TEMMUZ 2016 / 10:28

Dynatrace, kurumların iş süreçlerine yeni çözümler sağlıyor

Dynatrace’in Türkiye operasyonlarını yöneten Asseco SEE, AWS bulut hizmetlerine geçiş sürecinde işletmelere uçtan uca hizmet sunarak, kurumlara katma değer sağlamaya devam ediyor. AWS Migration Competency’e dahil olan çözüm sağlayıcı iş ortakları, AWS bulut hizmetlerine geçiş sürecinde işletmelere uçtan uca çözüm sağlayarak, keşiften planlamaya, veri geçişinden operasyona kadar her aşamada hizmet sunmaya yetkili. Sunulan hizmet, karmaşık projelerde başarılı sonuçlar elde edilmesini garanti altına alıyor. AWS hizmeti sayesinde kurumsal uygulamalar veya veri merkezlerinin taşınma süreçleri kolay bir şekilde yönetilebiliyor. Sonuçların anlık görüntülenebilmesi ve yönetimi ise önemli avantajlar sağlıyor.
 
Dynatrace Teknoloji Başkanı Bernd Greifeneder, “Gerçek zamanlı sistem ve veri geçişi süreçleri, zaman ve maliyet açısından oldukça zor olabiliyor. Müşterilerimizin buluta olan güvenini temin ederek destek vermek, gerçek zamanlı geçiş zorluklarını çözmek ve uygulama performansını izlemek, Dynatrace’in ilk önceliğidir” dedi.
 
Asseco SEE Yeni Ürünler Yöneticisi Osman Özdemir, konuşmasını şöyle sürdürdü: “İş sürekliliğinin kesintiye uğramasının önüne geçmek, her an ve istenilen yerden çalışmayı mümkün kılmak, bulut bilişim teknolojilerinin önemini gözler önüne seriyor. Genel itibariyle bakıldığında, her ölçekteki şirket bu hizmetleri kullanabiliyor.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN