Bilişim Dünyası 04 KASIM 2015 / 10:40

E-arşiv fatura entegrasyonunda Ticimax ve FIT Solutions imzası

Ticimax ve e-ticaret altyapısını kullanan birçok firma, FIT Solutions'ın, e-fatura, e-arşiv, e-defter gibi e-Dönüşüm uygulamalarını kullanarak zaman, maliyet ve performans yönetimlerini kolaylaştırıyor. 1 Ocak 2016’dan itibaren 2014 yılı bilançosu 5 milyon TL ve üzeri olan internet üzerinden satış yapan mükelleflere zorunlu olacak e-arşive geçiş için 2 ay kaldı. E-faturaya kayıtlı kullanıcı olan, fakat e-arşiv fatura uygulaması zorunluluğu bulunmayan mükellefler, istemeleri halinde uygulamadan faydalanabilecek.
E-arşiv uygulamasından yararlanmak isteyen mükelleflerin, öncelikle e-fatura uygulamasına kayıtlı olmaları gerekiyor. Ticimax, geliştirdiği e-arşiv fatura entegrasyonu ile kullanıcılarına e-ticaret panelleri üzerinden kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde e-arşiv faturası oluşturma imkanı sağlıyor. FIT Solutions ve Ticimax işbirliğiyle ilk 50 e-arşiv faturasını ücretsiz kullandırma olanağı sağlamaları da önemli bir fayda oluyor. 
ETİKETLER : Ticimax FIT Solutions

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN