Bilişim Dünyası 29 ARALIK 2015 / 11:04

E-dönüşüm birçok başlıkta fırsat oluşturuyor

Yazılım sektöründe 16 bin aktif müşteriye ve 100 binin üzerinde kullanıcıya sahip Sentez Yazılım, 2016 yılı hedeflerini açıkladı.  İngiltere’den Çin’e, Rusya’dan Türki Cumhuriyetlere, Bangladeş ve Vietnam’a kadar birçok ülkeye yazılım ihraç ettiklerini söyleyen Sentez Yazılım Yönetim Kurulu Üyesi Umut Alyu, yüzde 100 yerli sermaye ile kurulduklarını ve kurumsallaşmak isteyen firmaların ihtiyaçlarına yönelik geliştirdikleri özel çözümlerle KOBİ’ler başta olmak üzere firmaların nakit akışlarının hızlanmasına yardımcı olacaklarını belirtti.
Sentez Yazılım’ın Live ERP yazılımı ile satış, üretim ve maliyetlerin her aşamasının kontrol edilebildiğini, Sentez Live ERP yazılımı ile süreçleri kolaylaştırdıklarını dile getiren Alyu, 2016 yılı hedeflerini şöyle anlattı:
“Yurtdışında oluşturacağımız ofislerle de yabancı müşterilerimize yerinde hizmet ve destek vereceğiz. Ayrıca,  yabancı tekstil firmalarıyla geliştirmeye başladığımız işbirliklerinin yaratacağı sinerjinin de sektöre yarar sağlayacağına inanıyorum. 2014 yılı brüt satış hasılatı 10 milyon TL ve üzeri olan mükellefler, 1 Ocak 2016 tarihi itibarıyla e-Fatura kullanmak zorunda ve biz de 20’ye yakın büyük entegratör firma ile tam entegre çalışıyoruz. Perakende sektöründeki müşterilerimiz, artık satış noktalarında, uygulamalarımızın tüm fonksiyonlarını, kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde kullanabilecekler. Vera Yazarkasa ile çözüm ortaklığına girdik ve Sentez Yazılım, farklı model yeni nesil yazarkasalar ile de tam entegre çalışabiliyor.”
 
ETİKETLER : Sentez Yazılım

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics