Bilişim Dünyası 20 MART 2014 / 13:00

E-faturada işbirliği

Ofisleri arasında bilgi alışverişi ve yönetimi sistemleri geliştiren  Edicom, Türkiye’deki müşterilerine e-fatura ve EDI hizmetlerini İSİS işbirliği ile sunacak.

Türkiye’de Gelir İdaresi Başkanlığı onayıyla e-fatura konusunda özel entegratörlük hizmeti sunan İsis, bu anlaşmayla e-fatura hizmeti konusundaki deneyimini ve altyapısını Edicom’un küresel  müşterilerine sunacak.  İsis'in özel bütünleştirme ve e-fatura deneyimi sayesinde Edicom, daha önce global müşterileri ile olan anlaşmalarına dahil etmediği Türkiye hizmetini, artık tam kapsamlı verebilir hale gelecek.
Bu kapsamda ilk hizmetini  Hoover firmasına sunacak olan İSİS, EDI alanında da iş ortağı olarak da hizmet kapsamını genişletecek.

 
ETİKETLER : edicom e-ticaret isis

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN