Bilişim Dünyası 01 EKİM 2013 / 16:31

E-Güven PDF'e elektronik imza attı

E-Güven'in yeni uygulaması PDF imzası geliyor.
E-GÜVEN, yeni bir ürünü daha kullanıcılarına sunuyor. Masaüstü PDF imzalama çözümü olarak hazırlanan PDF Signer, kullanıcılarına PDF dokümanları tek tek açıp imzalamak yerine bir defada toplu halde imzalama olanağı sunuyor.PDF Signer, 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu uyarınca, PDF formatındaki dokümanları elektronik imza ile imzalama ve zaman damgası hizmeti alabilme amacıyla geliştirildi.

Birden çok dokümanın yer aldığı klasörler seçilerek toplu imzalama yapılabilen ürün ile ayrıca imzalanan dokümanlar otomatik olarak bilgisayar üzerindeki farklı bir klasöre gönderilebiliyor. Gerekliliğe göre tek tek doküman imzalaması da yapılabiliyor.
PDF Signer ile isteğe bağlı olarak dokümanlar üzerinde koordinat belirtilerek imza alanı da seçilebiliyor.

E-GÜVEN’in yeni ürünü PDF Signer ayrıca, laboratuvar raporlarının, katılım ve eğitim sertifikalarının imzalanmasında da kullanılabiliyor. Konuyla ilgili olarak,Türkiye’nin ilk ve lider elektronik sertifika hizmet sağlayıcısı

Terzi işi ürünler

E-GÜVEN İş Geliştirme, Kurumsal Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Grup Müdürü Ayşegül Tüzün, “Dijitalleşen dünyanın da bir gereği olarak PDF Signer ile e-imza teknolojisi daha geniş kitlelere yayılabilecek. PDF Signer, E-GÜVEN’in baştan sona müşterinin taleplerini dinleyerek onların ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilmiş, “terzi işi” olarak adlandırdığımız pek çok ürünümüzden sadece biri. E-imza ve mobil imzanın hayatımızda daha fazla yer alarak, hayatımızı kolaylaştırması için elimizden gelenin en iyisini müşterilerimize sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.
ETİKETLER : e-güven e-imza