Bilişim Dünyası 15 TEMMUZ 2014 / 16:15

E-ihale sistemiyle gayrimenkul satışı

VakıfBank’ın portföyünde yer alan gayrimenkuller artık, http://vakifbank.intengo.com adresi üzerinden, e-ihale sistemi ile satışa sunulacak. Daha fazla kişiye gayrimenkul ihalelerine katılma şansı sunacak olan e-ihale sisteminde, satışa çıkacak VakıfBank’a ait gayrimenkuller www.vakifbanktansatilik.com ve http://vakifbank.intengo.com adreslerinden görüntülenebilecek.VakıfBank, gayrimenkullerinin satışını, e-ihale sistemiyle internet üzerinden yapmaya başladı.

Türkiye genelinde yer alan VakıfBank’a ait konut, işyeri, arsa, fabrika gibi gayrimenkul portföyü, www.vakifbanktansatilik.com ve http://vakifbank.intengo.com adreslerinden görüntülenebilecek.

e-ihaleye katılarak teklif vermek isteyen müşterilerin, herhangi bir VakıfBank şubesine başvurarak teminat yatırması ve kullanıcı kaydını yaptırması yeterli olacak. Daha sonra VakıfBank tarafından kendilerine SMS yoluyla şifre gönderilecek olan müşteriler bu şifreyle ; http://vakifbank.intengo.com adresi üzerinden ilgilendikleri gayrimenkulün ihalesine katılabilecek.

Yeni uygulamayla ilgili düşüncelerini dile getiren VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Saydam, “Gayrimenkul satışlarının e-ihale sistemiyle yapılması sayesinde, müşterilerimiz birbirlerini görmeden tekliflerini internet üzerinden verebilecekler. Böylece, daha şeffaf ve katılımı teşvik eden bir ihale süreci yaşanması sağlanacak. Kısa sürede daha fazla kişi ihalelere katılabilecek” dedi.
ETİKETLER : Vakıfbank

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN