Bilişim Dünyası 12 ŞUBAT 2012 / 16:13

E-posta iletişimi ERP ile buluştu

2011 yılı sonunda Workcube ERP 11.1 sürümünü kullanıcılara sunan Workcube, bu yeni sürümde ERP sistemi ile doğrudan bütünleştirdiği CubeMail modülü ile kurumsal e-posta sistemini ERP yapısında aktif hale getirdi. Outlook’un tüm özelliklerine sahip olan CubeMail modülü, Workcube müşterilerine görevlendirme, şikayet ve başvuru yönetimi ile, müşteri yönetimi başlıklarında birçok ek özelliği sunan bir e-posta aracı. CubeMail, kurum adına yapılan tüm yazışmaları doğrudan veritabanına kaydederek, bunların kaybolmasını önlüyor. CubeMail’in sunduğu bir özellik de, Workcube ERP’de gelen veya giden e-postaların doğrudan iş kaydı, çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri etkileşim kaydının yapılabilmesi. Bu kayıtlar yapıldığında, sistem otomatik olarak ilgili e-postayı iş kaydının veya müşteri başvuru kaydının detayına ekliyor.
Workcube Başkan Yardımcısı Özlem Turhan, aynı e-posta hem kullanıcının kendi posta kutusunda hem de ilgili müşterinin ‘geçmiş’ bölümünde ayrı ayrı kaydedildiği için kullanıcı e-postayı silse dahi, kullanıcı bazlı kayıpların kesinlikle yaşanmadığına dikkat çekti. Turhan CubeMail fonksiyonunu kullanan son kullanıcıların özelinin korunması konusunda da pek çok aktif güvenlik tedbiri geliştirdik diyerek sözlerini bitirdi.
ETİKETLER : Sayı:858

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN