Bilişim Dünyası 27 MAYIS 2013 / 08:13

E-ticaret sektörü ikinci kez E-Ticaret Konferansı ve Fuarı’nda buluşuyor

IMI tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde 31 Mayıs 2013 tarihinde düzenlenecek olan E-Ticaret Konferansı ve Fuarı Türkiye’nin yükselen değeri e-ticaret ve ilgili alanlarda faaliyet gösterenleri bir araya getiriyor.

Bankalararası Kart Merkezi, Paypal, Gittigidiyor ve TTNet tarafından desteklenen 2. E-ticaret Konferansı ve Fuarı, e-ticaret süreçlerinin tüm yönleriyle ele alınacağı panel ve oturumlara ev sahipliği yapacak.
Eşzamanlı olarak gerçekleşen ve TOBB izniyle düzenlenen tek e-ticaret organizasyonu olma özelliği taşıyan E-ticaret Fuarı sektörü aynı çatı altında toplayarak bilgi paylaşım platformu oluşturuyor. Sektörden kurum ve yöneticilerini çeşitli sunum ve panellerde buluşturan konferansta, hukuksal düzenlemelerden, güvenli ödemeye, çevrimiçi ve çevrimdışı satış ilişkisinden sayısal pazarlamaya kadar e-ticaret faaliyetleri oluşturan süreçler ele alınacak. E-ticaret faaliyetlerinin, üreticiden son kullanıcıya kadar her aşamasının ele alınacağı konferansta, ticaretin öznesi olan müşteri tarafındaki beklentiler ve eğilimlerin analizine yönelik olarak, son kullanıcıların değerlendirmelerine yer veriliyor.
Oturumda yer alacak konuşmacılardan Andrew McClelland, teknoloji yarışının öneminin altını çizerek kilit teknolojilerdeki gelişmeleri ve müşterilerin birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğini ve mağaza ekranları, sanal duvarlar, QR kodlar, mağaza-içi çevrimiçi alışveriş gibi etkinliklerde perakende pazarlamaya dair pek çok ipucu paylaşacak. Çok kanallı teknoloji eğilimleri üzerine de konuşacak olan McClelland, e-ticaretin geleceğine dair bütünlüklü bir tablo aktaracak.
Konferansın önde gelen konuşmacılarından biri de Colbenson site içi arama uzmanlarının operasyon direktörü John Tomlinson olacak. Tomlinson konuşmasında, site içi arama özelliğinin müşterilerin deneyimleri üzerindeki önemli etkisinden,  dönüşüm oranlarını ve satışı nasıl artırabileceğinden veya müşterilerin nasıl rakiplerin sitelerine yönlenebileceğinden bahsedecek.
ETİKETLER : Sayı:923

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics