Bilişim Dünyası 27 MAYIS 2013 / 08:13

E-ticaret sektörü ikinci kez E-Ticaret Konferansı ve Fuarı’nda buluşuyor

IMI tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde 31 Mayıs 2013 tarihinde düzenlenecek olan E-Ticaret Konferansı ve Fuarı Türkiye’nin yükselen değeri e-ticaret ve ilgili alanlarda faaliyet gösterenleri bir araya getiriyor.

Bankalararası Kart Merkezi, Paypal, Gittigidiyor ve TTNet tarafından desteklenen 2. E-ticaret Konferansı ve Fuarı, e-ticaret süreçlerinin tüm yönleriyle ele alınacağı panel ve oturumlara ev sahipliği yapacak.
Eşzamanlı olarak gerçekleşen ve TOBB izniyle düzenlenen tek e-ticaret organizasyonu olma özelliği taşıyan E-ticaret Fuarı sektörü aynı çatı altında toplayarak bilgi paylaşım platformu oluşturuyor. Sektörden kurum ve yöneticilerini çeşitli sunum ve panellerde buluşturan konferansta, hukuksal düzenlemelerden, güvenli ödemeye, çevrimiçi ve çevrimdışı satış ilişkisinden sayısal pazarlamaya kadar e-ticaret faaliyetleri oluşturan süreçler ele alınacak. E-ticaret faaliyetlerinin, üreticiden son kullanıcıya kadar her aşamasının ele alınacağı konferansta, ticaretin öznesi olan müşteri tarafındaki beklentiler ve eğilimlerin analizine yönelik olarak, son kullanıcıların değerlendirmelerine yer veriliyor.
Oturumda yer alacak konuşmacılardan Andrew McClelland, teknoloji yarışının öneminin altını çizerek kilit teknolojilerdeki gelişmeleri ve müşterilerin birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğini ve mağaza ekranları, sanal duvarlar, QR kodlar, mağaza-içi çevrimiçi alışveriş gibi etkinliklerde perakende pazarlamaya dair pek çok ipucu paylaşacak. Çok kanallı teknoloji eğilimleri üzerine de konuşacak olan McClelland, e-ticaretin geleceğine dair bütünlüklü bir tablo aktaracak.
Konferansın önde gelen konuşmacılarından biri de Colbenson site içi arama uzmanlarının operasyon direktörü John Tomlinson olacak. Tomlinson konuşmasında, site içi arama özelliğinin müşterilerin deneyimleri üzerindeki önemli etkisinden,  dönüşüm oranlarını ve satışı nasıl artırabileceğinden veya müşterilerin nasıl rakiplerin sitelerine yönlenebileceğinden bahsedecek.
ETİKETLER : Sayı:923
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN