Bilişim Dünyası 15 NİSAN 2013 / 08:08

E-ticarette ödeme altyapısı kurmak kolaylaşıyor

Türkiye özelinde geliştirdikleri iyzico ile pazara giriş yapan iyzi Payments, e-ticaret alanında kurulması için önemli kaynaklar harcanan ödeme altyapısı konusunda yeni kurulan ve küçük ölçekli e-ticaret şirketlerine hizmet sunacak.
E-ticaret sitesine sahip bir girişimcinin üç adımda sitesine ekleyebildiği iyzico ödeme sistemi, iyzico sitesi üzerinden  alınan kodlar sitenin kaynak kodlarına kopyala yapıştır yöntemiyle eklenerek sisteme kolay bir şekilde dahil edilebiliyor. Siteye eklendikten sonra 48 saat içinde çalışmaya başlayan ödeme sistemi, Visa ve MasterCard gibi kurumların belirlediği PCI-DSS sertifikasına sahip olması nedeniyle güvenlik konusunda da dikkat çekiyor.
Önümüzdeki dönemde piyasada olacak “iyzico Plus” ve “iyzico Premium” ise, daha gelişmiş ödeme altyapılarına sahip şirketlere hitap etmek üzere geliştiriliyor. iyzico Plus, profesyonel ‘’Fraud Management’’, ‘’Conversion Optimization’’ gibi e-ticarette verimlilik ve güvelik konularında kritik öneme sahip yönetim imkanlarını sunacak. İyzico Premium ise iyzico Plus’ın kapsadığı imkanların yanı sıra mobil satış yapan ve yurtdışına açılmak isteyen şirketleri hedef alacak.
ETİKETLER : Sayı:917

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics