Bilişim Dünyası 22 ARALIK 2014 / 13:13

E-ticarette süreçler pratik bir yapıya kavuşuyor

Türkiye’de önde gelen e-ticaret şirketleri ile tedarik zinciri ve lojistik yazılım projeleri hayata geçiren LA Software Group, bu birikimini yeni e-ticaret girişimleri ve e-ticarette işini büyütmek isteyenler için ‘LO-Bluebox’ yapısında buluşturdu.

Bu kapsamda, e-ticaret şirketlerinin lojistik ve sipariş hazırlama operasyonlarını doğru yönetmesi, müşteriye yüksek seviyede hizmet sağlayabilmesi için e-ticarete özel lojistik ve sipariş hazırlama yazılımı ‘LO-BlueBox’ çözümü, 1 Aralık itibariyle pazarda yerini aldı. Hizmet olarak da (SaaS) sunulabilen LO-BlueBox, web tabanlı ve hızlı uyarlanabilen bir e-lojistik yazılımı.

Farklı e-ticaret iş modellerinin kullanabileceği LO-BlueBox depolama, tedarik, sipariş, stok süreçlerini sistemleştirmesi ve iyileştirmesinin yanı sıra, tedarikçi yönetimi, pazarlama, müşteri hizmetleri yönetimi süreçlerinin gelişmesinde de rol oynuyor.

Öte yandan, LA Software Group, Ortadoğu pazarında yerini almak üzere 2014 yılında başlattığı çalışmaların sonucunda, Dubai'nin büyük ölçekli cep telefonu distribütörü i20 ve Regency Plus grup şirketlerinde depo yönetim sistemi projesini kullanıma sundu. Bu ilk proje ile pazara giriş adımını atan LA, bölgede yayılım stratejisini 2015 yılında devam ettirmeyi hedefliyor.

 

 
ETİKETLER : 1001

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN