Bilişim Dünyası 22 ARALIK 2014 / 13:13

E-ticarette süreçler pratik bir yapıya kavuşuyor

Türkiye’de önde gelen e-ticaret şirketleri ile tedarik zinciri ve lojistik yazılım projeleri hayata geçiren LA Software Group, bu birikimini yeni e-ticaret girişimleri ve e-ticarette işini büyütmek isteyenler için ‘LO-Bluebox’ yapısında buluşturdu.

Bu kapsamda, e-ticaret şirketlerinin lojistik ve sipariş hazırlama operasyonlarını doğru yönetmesi, müşteriye yüksek seviyede hizmet sağlayabilmesi için e-ticarete özel lojistik ve sipariş hazırlama yazılımı ‘LO-BlueBox’ çözümü, 1 Aralık itibariyle pazarda yerini aldı. Hizmet olarak da (SaaS) sunulabilen LO-BlueBox, web tabanlı ve hızlı uyarlanabilen bir e-lojistik yazılımı.

Farklı e-ticaret iş modellerinin kullanabileceği LO-BlueBox depolama, tedarik, sipariş, stok süreçlerini sistemleştirmesi ve iyileştirmesinin yanı sıra, tedarikçi yönetimi, pazarlama, müşteri hizmetleri yönetimi süreçlerinin gelişmesinde de rol oynuyor.

Öte yandan, LA Software Group, Ortadoğu pazarında yerini almak üzere 2014 yılında başlattığı çalışmaların sonucunda, Dubai'nin büyük ölçekli cep telefonu distribütörü i20 ve Regency Plus grup şirketlerinde depo yönetim sistemi projesini kullanıma sundu. Bu ilk proje ile pazara giriş adımını atan LA, bölgede yayılım stratejisini 2015 yılında devam ettirmeyi hedefliyor.

 

 
ETİKETLER : 1001

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics