Bilişim Dünyası 01 TEMMUZ 2011 / 16:59

Eaton, Türkiye’ye ‘Denge’li yayılacak

Dünyanın önde gelen KGK üreticilerinden biri olan Eaton, Denge Bilgisayar ile dağıtıcılık anlaşması imzaladı. Bu anlaşma ile Türkiye çapında yaygın bin 600’den fazla iş ortağı ile çalışan Denge Bilgisayar, Eaton monofaze KGK ürünlerinin Türkiye genelinde dağıtımını gerçekleştirecek.
Eaton’ın çalışmaları; elektriksel güç dağıtımı, güç kalitesi sistemleri, endüstriyel otomasyon ve kontrol ürünleri ve hizmetleri alanlarında yoğunluk kazanıyor. Şirketin Güç Kalitesi Ürünleri Satış Müdürü Ahmet Sarıkaya, bu işbirliği ile ilgili olarak, “Amacımız; Eaton ürünlerinden Türkiye’deki kullanıcıların da faydalanabilmesini sağlayabilmek. Bu doğrultuda, Denge Bilgisayar’ın Türkiye genelindeki geniş dağıtım ağı bize önemli bir katkı sağlayacak” dedi.
ETİKETLER : Sayı:828

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN