Bilişim Dünyası 18 HAZİRAN 2016 / 06:27

Eczacılara özel kart

Cardtek, Türk Eczacıları Birliği (TEB) üyelerine özel bir kart geliştirdi. Üyeler bu kartı hem kimlik olarak kullanabilecek hem satın alma esnasında anlaşmalı kurumlardan indirim fırsatı elde edecek. TEB Eczacı Kart sahibi üyeler, www.tebeczacikart.com web sitesinden kartlarını aktif hale getirebilecekler. Fiziksel ve sanal platformlarda satın alma esnasında üyelere indirim fırsatı sunacak olan kartlar manyetik, çipli ve kişiye özel resim fonksiyonlarına sahip olacağı gibi, ek kart tanımlaması yapılmasına da imkan tanıyacak.
Ecza depoları ve tedarikçiler ile yapılacak anlaşmalar ile entegre çalışacak sistemle kart sahibi üyeler, site üzerinden ürün siparişi verebilecek, indirimleri takip edip, kampanyalardan faydalanabilecek, indirim anlaşması yapılan tedarikçilerden puan kazanacak ve tekrar satın almalarında da puanlarını kullanabilecekler.
 
YORUMLAR
emel çağlar 04 KASIM 2016 / 18:48 0 0
beklediğim kart tı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN