Bilişim Dünyası 11 AĞUSTOS 2017 / 09:28

Eğitimde küresel deneyim Türkiye’de

Dubai, Endonezya ve Meksika’dan sonra Türkiye’de de 19-21 Ekim 2017 tarihleri arasında ilk kez düzenlenecek GESS Turkey’e, uluslararası isimler profesyonel eğitimcilerin yeteneklerini geliştirmesine yardımcı olabilecek çeşitli konularda sunumlar gerçekleştirmek üzere katılacak. Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nün desteğiyle, Tarsus İFO tarafından F&E Group işbirliğiyle WOW İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan GESS Turkey’e online kayıtlar www.gess-turkey.com adresi üzerinden gerçekleştiriliyor.
GESS’in küresel eğitim pazarındaki deneyimiyle hazırlanan ücretsiz konferanslar kapsamında kesinlik kazanan ilk konuşmacılar ise şöyle sıralanıyor: Uluslararası Eğitimde Teknoloji Topluluğu (ISTE) Uluslararası Danışmanı Tony Bradenburg, NLP uygulayıcısı uzman, eğitimci ve yazar David Hodgson, JESS Dubai (Jumairah English Speaking School) dijital öğrenme ve inovasyon başkanı Steve Bambury ve Lifeshare kurucusu, aynı zamanda Yunanistan Eğitim Bakanlığı’ndan ödüllü bir isim olan Xenia Giannaki. 
 
  
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN