Bilişim Dünyası 01 MART 2016 / 11:00

Ekran İşleri’ne yatırım desteği geldi

“Televizyonun Sosyal Medyası” N’oluyo platformunu hayata geçiren Ekran İşleri’ne Yiğit Şardan ve profesyonel sosyal paylaşım platformu Linkedin’in eski Türkiye Bölge Yöneticisi Ali Rıza Babaoğlan’ın da katılımı ile 300 bin Dolarlık FF Serisi yatırımı yapıldı. Yapımcılara, yayıncılara ve diğer içerik sahiplerine özel TV odaklı dijital projeler geliştiren Ekran İşleri, bu yatırım desteğiyle birlikte N’oluyo uygulamasının gelişimine ivme kazandırmayı hedefliyor.
70 bin üyesi bulunan N’oluyo platformu, TV tutkunlarının favori programlarını kolayca takip etmelerini sağlıyor. N’oluyo, kapsamlı bir TV rehberinden, 15 binden fazla program için hatırlatma servisine, en yeni TV haberlerinden, eğlenceli oyunlara kadar televizyonu bilgisayarlarından ve akıllı telefonlarından ayrı düşünemeyenlerin ihtiyaçlarına çözümler sunuyor. N’oluyo’nun periyodik olarak düzenlediği dizi testleri, televizyon izleyicilerinin izleme alışkanlıklarını ve beğeni trendlerini de ortaya koyuyor. N’oluyo platformunun akıllı telefon uygulaması Apple Store’da en çok indirilen TV ve film uygulamaları arasında.
Web:http://noluyo.tv
App Store: https://appsto.re/tr/pbSN0.i
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN