Bilişim Dünyası 03 AĞUSTOS 2016 / 11:22

Emarsys, Demandware LINK teknoloji ortağı oldu

Bir Salesforce şirketi olan Demandware kullanıcıları, Emarsys B2C Marketing Cloud’un gücünden yararlanacak. Emarsys böylece yenilikçi ticaret teknolojilerinin daha hızlı benimsenmesi odaklı iş ortaklarından, kategorilerinin en iyilerinden oluşan bir topluluğa katılmış oldu.
Yapılan anlaşma ile Emarsys, Demandware LINK teknoloji ortakları ekosisteminin bir üyesi olarak, Demandware Commerce Cloud kullanıcıları için Emarsys B2C Marketing Cloud ile kesintisiz bağlantı sağlayacak, kişiselleştirmeye imkan veren uygulama platformu ve veri bilimi sunacak. Demandware Commerce Cloud kullanıcıları Emarsys LINK kartuşu ile şunları yapabilecek:

- Müşterilerle bağlılık ve etkileşimini artırmak 
- Emarsys müşteri verileri platformundan yararlanmak 
- Sosyalde yeniden hedefleme uygulamak 
- Envanter yönetimini iyileştirmek 
- Yetkin CRM yaklaşımı sunmak 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN