Bilişim Dünyası 13 KASIM 2011 / 13:11

EMC Forum 2011’de bulut bilişimle büyük veri konuşulacak

Bu yılki EMC Forum’da bulut bilişim ve büyük veri (big data) konuları öne çıkacak. Açılış konuşmalarını EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez  ve EMC Corporation Global Gelişim Merkezi CIO ve COO’su Sanjay Mirchandani’nin yapacağı EMC Forum’a alanında uzman değerli konuşmacılar da katılım sağlayacak.
Bu yılki teması “Büyük Veri’nin Bulut Bilişim’e olan yolculuğu” olan EMC Forum’da katılımcılar bulut bilişim ve büyük veriye ilişkin son eğilimler hakkında bilgi edinebilecekler. Her ölçekte şirket için çözümleri işletmelerin ayağına getiren EMC Forum İstanbul ile katılımcılar, sektörün uzman isimleri ve uzman markaları ile tanışma fırsatı da yakalayacak.
Bu yıl da binin üzerinde katılımcı hedefleyen EMC Forum İstanbul, Brocade, Cisco, Vmware, KoçSistem, Microsoft, Arena, Avnet, Intel, Greenplum, gibi bilişim sektörünün önde gelen temsilcilerini ağırlayacak ve donanım, yazılım, depolama, bulut bilişim, büyük veri başlıklarında oturumlar düzenlenecek.
ETİKETLER : Sayı:845

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN