Bilişim Dünyası 23 MAYIS 2016 / 09:18

Emerson Network Power portföyünü geliştiriyor

Emerson şirketi bünyesinde faaliyet gösteren altyapı tedarikçisi Emerson Network Power, başlıca müşteriyle ve Emerson Network Power tarafından oluşturulan Müşteri Deneyimi Merkezleri tarafından yürütülen kapsamlı araştırmaların ardından Trinergy Cube ve Liebert 80-eXL ürün platformlarını genişletti.
Modülerliği, yüksek esnekliğe sahip güç merkezleri ve çalışma verimliliğiyle Trinergy Cube kesintisiz güç kaynağı (KGK), böylece daha yüksek kapasite için 200 kW ve 400 kW güç merkezleri de dahil daha fazla imkanı kullanıcılara sunuyor. Yeni güncellemelerle Trinergy Cube, endüstri lideri performansının yanı sıra statik KGK pazarında en yüksek güç yoğunluğunu sağlıyor. Aynı şekilde, gelecek birkaç ay içinde Liebert 80-eXL ürün grubunun da serisindeki seçenekler iki katından fazla artacak. 
Bu yeniliklerin bir bölümü, Müşteri Deneyimi Merkezleri bünyesinde derlenen ayrıntılı müşteri değerlendirmelerinin sonucu. Bu merkezler müşterilere, danışmanlara ve veri merkezi uzmanlarına Emerson Network Power teknolojilerinin kapasitelerini uç koşullarda gözlemlemek için test alanı sağlıyor.  

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN