Bilişim Dünyası 23 MAYIS 2016 / 09:18

Emerson Network Power portföyünü geliştiriyor

Emerson şirketi bünyesinde faaliyet gösteren altyapı tedarikçisi Emerson Network Power, başlıca müşteriyle ve Emerson Network Power tarafından oluşturulan Müşteri Deneyimi Merkezleri tarafından yürütülen kapsamlı araştırmaların ardından Trinergy Cube ve Liebert 80-eXL ürün platformlarını genişletti.
Modülerliği, yüksek esnekliğe sahip güç merkezleri ve çalışma verimliliğiyle Trinergy Cube kesintisiz güç kaynağı (KGK), böylece daha yüksek kapasite için 200 kW ve 400 kW güç merkezleri de dahil daha fazla imkanı kullanıcılara sunuyor. Yeni güncellemelerle Trinergy Cube, endüstri lideri performansının yanı sıra statik KGK pazarında en yüksek güç yoğunluğunu sağlıyor. Aynı şekilde, gelecek birkaç ay içinde Liebert 80-eXL ürün grubunun da serisindeki seçenekler iki katından fazla artacak. 
Bu yeniliklerin bir bölümü, Müşteri Deneyimi Merkezleri bünyesinde derlenen ayrıntılı müşteri değerlendirmelerinin sonucu. Bu merkezler müşterilere, danışmanlara ve veri merkezi uzmanlarına Emerson Network Power teknolojilerinin kapasitelerini uç koşullarda gözlemlemek için test alanı sağlıyor.  

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics