Bilişim Dünyası 20 AĞUSTOS 2016 / 10:55

Emlak dünyasında tüm katlar cepte

Mobil iletişim platformu Hotbird, popüler tematik konularda hazırladığı mobil uygulamalar serisine REbird ile emlak dünyasını dahil etti. Sigorta dünyası için SigortaBird, turizm için TurizmBird,  eğitim için EduBird, otomobil için AutoBird uygulamalarını hazırlayan ve servise sunan Hotbird, REbird ile tüm sektörü ve emlak-inşaat konusuyla ilgili kişileri cep telefonu üzerinden bir araya getirmeyi hedefliyor. REbird uygulaması iOS ve Android telefonlara ücretsiz yüklenebiliyor.
Hotbird kurucu ortağı ve CEO’su Naci Baltacı, “REbird ile hem sektördeki tüm firmalara hem milyonlarca emlak sahibi ve emlak sahibi olmak isteyene somut yararlar sunmayı hedefliyoruz” derken, firmaların sadece REbird içinde sunacakları özel indirim fırsatlarının da ilgi göreceğine inandıklarını belirtti. Baltacı, hazırladıkları tematik servislerde, konusunda en iyilerle içerik partneri olarak çalıştıklarını, REbird için de emlak sektöründeki başarılı bir girişim olan Kadınca Emlak ile içerik sağlayıcı olarak çalışacakları bilgisini ekledi.
 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN