Bilişim Dünyası 22 NİSAN 2013 / 08:07

Emobil’den müşteri buluşması

Emobil, hizmet verdiği EMC ve müşterilerine Les Ottomans’da bir etkinlik gerçekleştirdi. Bu etkinliğin genel bir etkinlik omadığını belirten Emobil Genel Müdürü Erhan Çevik, “Bu etkinliğimizde seçilmiş müşterilerimize ihtiyaç bazlı ürün ve teknolojiler anlatıldı demek çok doğru olur. Bu nedenle de gerçekten çok verimli bir etkinlik oldu. Etkinlik sonrasında yemekte müşterilerimizin hemen hepsinden alınan geri bildirim bu şekildeydi. Etkinlikte depolama ürünleri dışında özellikle DataDomain, Avamar, Recover Point ve VFCache üzerinde duruldu. Bu arada güzel olan bir başka şey de üzerinde durduğumuz ürünlerle ilgili hemen demo talepleri geldi. Önümüzdeki hafta 3 müşteride farklı konularda demomuz olacak” dedi.

10. yıl etkinlikleri çoğalıyor
Bu sene Emobil’in onuncu yılını kutladığının da altını çizen Çevik, “Müşterilerimize bu yılın bu nedenle bizim için ne kadar önemli olduğu aktardık. Bu anlamda bu yılki hedeflerimizin yüksek olduğunu ve buna istinaden yeniden büyük bir yapılanma sürecini yeni bitirdiğimizi, yedi yeni arkadaşımızın aramıza katıldığı bilgisini katılımcılarımızla paylaştık. Etkinlikte yeni arkadaşlarımız da ilk defa aramızda yer aldı” şeklinde görüş belirtti.
Emobil’in onuncu yılında hedefinin profesyonel hizmetlerinin daha da artması üzerine odaklandığını da belirten Erhan Çevik, sözlerini şu şekilde bitirdi:
“Geçen yıldan bu zamana yüzde 141’lik bir servis büyümesi gerçekleştirdik ve bu sene de en az yüzde 70’lik bir büyüme öngörüyoruz. Bunu desteklemek için özellikle bulut servislerine ağırlık veriyoruz. Bununla ilgili olarak sürekli yurtdışında bulunup iş ortaklıkları oluşturduğumuzu ve buna bağlı olarak da ürün temsilcilikleri aldığımızı söylemek isterim.”
ETİKETLER : Sayı:918

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics