Bilişim Dünyası 10 TEMMUZ 2013 / 13:19

Empatiq’ten yeni bir iş ortaklığı

Empatiq İletişim Teknolojileri, 3 Temmuz 2013’da dünyanın en iyi 5 IP telefon tedarikçisi arasında yer alan Yealink ile iş ortaklığına imza attı. “Distribution Partner” statüsünde, Yealink ürünlerinin satış ve satış sonrası operasyonlarını üstlenecek olan Empatiq, bu anlaşma kapsamında, Yealink markasına ait; IP Dect, masaüstü IP, video telefon, çağrı merkezi kulaklıkları ve bulut tabanlı servisleri, çözüm ortakları aracılığıyla kurumlara ulaştıracak.

İş ortaklığını değerlendiren Empatiq Genel Müdürü Aykut Sağlam, “Sektörün ihtiyaçları ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda her geçen gün ürün ve çözüm yelpazemizi genişletiyoruz. Güçlü ve geniş kanal yapımız sayesinde, kısa bir süre içerisinde önemli satış rakamlarına ve geniş kullanıcı kitlelerine ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN