Bilişim Dünyası 27 HAZİRAN 2013 / 15:32

En iyi işverenler belirlendi

EMC, Great Place to Work  adlı küresel araştırma, danışma ve eğitim firması tarafından  yapılan “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2013” sıralamasında yer aldı.

Şirketlerin çalışmaya teşvik, açık iletişim, cömert olanaklar kriterlerine göre değerlendirildiği çalışmada Türkiye’nin En İyi İşverenleri olarak belirlenen 12 şirketin arasında yer alan EMC, bunun yanı sıra, İş-Yaşam Dengesi Özel Ödülü’ne layık görüldü. Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2013, Great Place to Work  tarafından Türkiye’de ilk defa düzenlendi.

EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez, dünya çapında prestijli bu çalışmada yer almanın gururunu yaşadıklarını belirtti ve şunları söyledi: “EMC, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çalışanlarına sunmuş olduğu esnek çalışma ortamı, aile ve iş önceliklerini belirleyerek iş-yaşam dengesini kurmalarını sağlayacak bir ortam yaratmayı amaçlıyor. Günün sonunda yöneticiler olarak odaklandığımız nokta ise verimli çalışma. Ve bence bu yaklaşım, EMC ailesinin her ferdi için motivasyon, beraberinde ise yaratıcılık başarı getiriyor.”

Great  Place to Work Enstitüsü'nün En İyi İşverenler projesi, dünya çapında 49 ülkedeki öncü işyerlerinin araştırılması ve onaylanmasını kapsıyor. Araştırmanın Türkiye ayağında ise; her sektörden ve her büyüklükteki şirketlerden, Türk ve çok uluslu katılımcılar yer aldı.
ETİKETLER : EMC

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN