Bilişim Dünyası 20 MAYIS 2012 / 14:02

Endersys’den Network Critical ürün tanıtım toplantısı

Enderysy geçtiğimiz hafta  İstanbul’da düzenlediği toplantı ile Türkiye pazarına yeni kazandırdığı Network Critical ürünlerini tanıttı.
Network Critical ürünleri ağ trafiğini kopyalamanın yanı sıra farklı kaynaklardan gelen linkleri birleştirerek tek bir link olarak isteyen uygulamaya sunabilmekte. Ayrıca trafiğin içine aktif olarak girilen inline modda by-pass özelliği olmayan cihazlara by-pass özelliği kazandırabilmekte. Gerçek trafik üzerinde çalışacak uygulamalar, trafiğin yavaşlamasına neden olduğu gibi kendilerinde oluşacak bir hata tüm trafiği etkileyeceğinden riski de artırıyor. Bu nedenle Network Critical, uygulamalara orijinal trafiğin kopyasını sunarak güvenli erişim sağlıyor. Bazı durumlarda uygulamanın canlı trafik üzerinde işlem yapması gerektiğinde, uygulamadaki sorunların trafiği etkilememesi için uygulamada bypass özelliğinin olması gerekebiliyor. Yani uygulama hata verdiğinde düz bir tel gibi davranıp trafiği kesmeden akışı devam ettirmesi gerekiyor. İşte uygulama eğer bypass özelliğine sahip değilse Network Critical konumlandırılarak bu özellik uygulama sağlanabiliyor.
Toplantıda konuşan ve Network Critical ürünlerinin sunumunu yapan Network Critical EMEA Satış Direktörü Bart Pellegrom, yaptığı sunumda Network Critical ürünlerinin, ağ analizi, IPS, DPI, bant genişliği yönetimi, içerik filtreleme, kullanıcı tecrübesi yönetimi, veri sızması engelleme, kanuni takip gibi pek çok ağ çözümünün ihtiyaç duyduğu trafiği kopyalayarak güvenli bir şekilde bu uygulamalara verdiğini ve asıl trafiği etkilemeden arkadaki uygulamaların trafiğin işlemesini sağladığını belirtti.
ETİKETLER : Sayı:872

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics