Bilişim Dünyası 03 EYLÜL 2017 / 00:00

Endüstri 4.0 için kurumsal yol haritanızı çizin

Trovarit, şirketlerin Endüstri 4.0’a geçişte yol gösterici rolü üstelenecek “Endüstri 4.0 Navigatör” ürününü kullanıma açtı. Trovarit Türkiye Pazarlama ve Satış Müdürü Gülşah Sungur, “Almanya’da 17, Türkiye’de 7 yıllık tecrübemiz, üniversite ve enstitüler ile işbirliklerimiz sayesinde, Endüstri 4.0’ın kapsamı, bileşenleri, kurgulanması ve uygulanması konusunda yoğun çalışmalar yürütüyoruz. Bu amaçla geliştirdiğimiz Endüstri 4.0 Navigatör, içerdiği bilgi, tecrübe, profesyonel danışmanlık, metodoloji ve teknolojik araçlarla şirketlerin Endüstri 4.0 yolculuğunda, yanlış kararlar ve olası kayıplarını engelliyor” bilgisini verdi.
Trovarit Türkiye Genel Müdürü Muharrem Gezer de, Endüstri 4.0’ın tanımlanmış standart bir hedefi ve yol haritası olmadığını, bunun zaman alan bir süreç olduğunu hatırlatarak, “Farklı kurumsal hedeflerin belirlenmesi ve farklı yol haritalarının oluşturulması noktasında Endüstri 4.0 Navigatör bir kılavuz rolü üstleniyor. Bu hizmet, Türkiye’deki şirketler için önemli bir destek” bilgisini verdi.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN